22/12/2017 | 08:00
Η ανάλυση και σύνθεση του νέου Δ.Σ. του ΕΕΑ - βίντεο
Η ανάλυση και σύνθεση του νέου Δ.Σ. του ΕΕΑ - βίντεο

Οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΕΑ, στις 2, 3 & 4 Δεκέμβριου 2017, είχαν μια μεγάλη έκπληξη. Ανανέωσαν το σώμα κατά 55%! Η ανανέωση αυτή, μετά από τη τόσο επιτυχή δράση του προηγούμενου Δ.Σ. στα χρόνια 2012-2017, φανερώνει ότι το ΕΕΑ έχει προετοιμάσει το έδαφος για νέο ποιοτικό άλμα στη δράση του με στόχο τη νέα ανάπτυξη των επιχειρήσεων και την ευρωπαϊκού επιπέδου παροχή υπηρεσιών προς αυτές. Νέες δυνάμεις με νέες, ανατρεπτικές,  ιδέες ανταμώνουν με την πείρα και τη γνώση σε μια κοινή πορεία δύσκολη αλλά γεμάτη υποσχέσεις και προκλήσεις.

 

 

Το αν το νέο Δ.Σ. θα γράψει νέες σελίδες επιτυχιών είναι στο χέρι του. Η αισιοδοξία υπάρχει και συμπυκνώνεται στη δήλωση του Προέδρου το ΕΕΑ κ. Γιάννη Χατζηθεοδοσίου κατά τη συγκρότηση σε σώμα της Διοικητικής Επιτροπής: «Με τόσο αξιόλογους συναδέλφους στη Διοικητική Επιτροπή, η επόμενη μέρα στο Επαγγελματικό Επιμελητήριο Αθηνών ξεκινά με τις καλύτερες προοπτικές». Η ώρα των έργων ξεκίνησε. Χρειάζεται ενότητα, στοχοπροσήλωση και δημιουργική συμμετοχή όλων.

 

 

Αναλυτικά στοιχεία του νέου Διοικητικού Συμβουλίου το ΕΕΑ.

 

Στις εκλογές συμμετείχαν πάνω από 5.400 επαγγελματίες. Οι έδρες του ΔΣ κατανεμήθηκαν ως εξής:

 

Πίνακας 1

α/α

Συνδυασμός

Έδρες (51)

1

«Το Επιμελητήριό μας»

(Γιάννης Χατζηθεοδοσίου)

28

2

«Ανανεωτική Κίνηση Επαγγελματιών»

(Νίκος Λεβετσοβίτης)

13

3

«Ανοικτό Επιμελητήριο»

(Γιάννης Βαφειαδάκης)

3

4

«Επαγγελματική Ανάπτυξη»

(Γιάννης Ρεκλείτης)

2

5

«Ένωση Επιμελητηρίου»

(Γιώργος Ζηκόπουλος)

2

6

«Σ.Ε.Π. Σίγουρη Επαγγελματική Προοπτική»

(Βασίλης Καρναχωρίτης)

1

7

«Ασφαλιστική Συνεργασία»

(Κλήμης Δημαρχιάδης)

1

8

«Αγωνιστική Αντιμονοπωλιακή Συνεργασία»

(Αναστάσιος Καυκαλέτος)

1

 

Ο συνδυασμός «Το Επιμελητήριο μας»  έλαβε ποσοστό 55% και ο συνδυασμός «Ανανεωτική Κίνηση Επαγγελματιών»  ποσοστό 25%. Τα εναπομείναντα ποσοστά κατανέμονται στους υπόλοιπους 6 συνδυασμούς.

 

Στην 9μελη Διοικητική Επιτροπή, η οποία εκλέχθηκε στις 18 Δεκεμβρίου και συγκροτήθηκε σε σώμα στις 20 Δεκεμβρίου 2017, συμμετέχουν:

 

 

Πίνακας 2

Διοικητική Επιτροπή

α/α

Ιδιότητα

ονοματεπώνυμο

  1.  

Πρόεδρος

Γιάννης Χατζηθεοδοσίου

  1.  

Α΄ Αντιπρόεδρος

Νίκος Γρέντζελος

  1.  

Β΄ Αντιπρόεδρος

Νίκος Κογιουμτσής

  1.  

Γ΄ Αντιπρόεδρος

Ηλίας Μάνδρος

  1.  

Γεν. Γραμματέας

Δημήτρης Γαβαλάκης

  1.  

Οικονομικός Επόπτης

Παναγιώτης Παντελής

  1.  

Διεθνών Δημόσιων Σχέσεων

Γιώργος Καββαθάς

  1.  

Υποστήριξη Επιχειρήσεων

Γιάννης Βαφειαδάκης

  1.  

Υπεύθυνος ΓΕΜΗ

Γιώργος Ζηκόπουλος

 

Έξι από τα εννέα μέλη εκλέγονται στη Δ.Ε. για πρώτη φορά

 

 

Βίντεο απο την πρώτη συνεδρίαση του Δ.Σ. για την εκλογή Διοικητικής Επιτροπής

 

 

Δήλωση του προέδρου του ΕΕΑ, κ. Γιάννη Χατζηθεοδοσίου για τη νέα Δ.Ε.:

«Με τόσο αξιόλογους συναδέλφους στη Διοικητική Επιτροπή, η επόμενη μέρα στο Επαγγελματικό Επιμελητήριο Αθηνών ξεκινά με τις καλύτερες προοπτικές. Δεσμευόμαστε όλοι μας ότι τα επόμενα τέσσερα χρόνια το ΕΕΑ θα σταθεί με κάθε μέσο δίπλα στους επαγγελματίες – μικρομεσαίους επιχειρηματίες μέλη του, τόσο σε επίπεδο παρεχόμενων υπηρεσιών όσο και σε επίπεδο διεκδίκησης συγκεκριμένων λύσεων για την προάσπιση των συμφερόντων τους και ενός καλύτερου αύριο».

 

 

 

Η «Ανθρωπογεωγραφία» του Διοικητικού Συμβουλίου (*)

 

Πίνακας 3

ΟΝΟΜΑΤΑ, ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ, ΠΕΡΙΟΧΗ

 

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

1.

Αγαπητός Κωνσταντίνος

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ

2.

Αυγέρη Έλλη

ΚΥΛΙΚΕΙΟ

ΑΘΗΝΑ

3.

Αυγέρη Μαριάννα

ΚΥΛΙΚΕΙΟ

ΑΘΗΝΑ

4.

Βαρδακώστας Δημήτριος

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

5.

Βαφειαδάκης Ιωάννης

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ

6.

Γαβαλάκης Δημήτριος

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΑΘΗΝΑ

7.

Γιάννη () Δήμος ()

ΤΖΑΜΙΑ - ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ

ΔΑΦΝΗ

8.

Γιαννόπουλος Παναγιώτης

ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΕΠΙΠΛΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

9.

Γκόντζος Γεώργιος

ΕΚΔΟΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ

ΛΟΥΤΣΑ

10.

Γρέντζελος Νικόλαος

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

11.

Δαμιανός Σπυρίδων

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΑΧΑΡΝΑΙ

12.

Δημαρχιάδης Κλήμης

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

13.

Δημοθεόδωρος Ιωάννης

ΧΟΝΔΡΕΜΠΟΡΟΣ ΖΑΧΑΡΩΔΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ

14.

Δρόσος Κωνσταντίνος

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

15.

Ζηκόπουλος Γεώργιος

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

ΑΘΗΝΑ

16.

Θεοδωρόπουλος Δημήτριος

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

17.

Θεοχάρη Ευσταθία

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

ΑΘΗΝΑ

18.

Καββαθάς Γεώργιος

CATERING

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19.

Καλαμπαλίκης Ανδρέας

ΕΣΤΙΑΣΗ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

20.

Καραβίας Γεώργιος

ΜΕΣΙΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ

ΑΘΗΝΑ

21.

Καρναχωρίτης Βασίλειος

ΜΕΣΙΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

22.

Καυκαλέτος Αναστάσιος

ΜΕΣΙΤΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ

23.

Κογιουμτσής Νικόλαος

ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

ΑΘΗΝΑ

24.

Κοντούρης Χρηστάκης

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

ΔΑΦΝΗ

25.

Κουράσης Γεώργιος

ΕΣΤΙΑΣΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

26.

Κούρτης Ανδρέας

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

ΑΘΗΝΑ

27.

Κουτσογιάννης Παναγιώτης

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΓΛΥΦΑΔΑ

28.

Κωλέτσης Χρήστος

ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

29.

Λεβετσοβίτης Νικόλαος

ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

30.

Λιάγκας Αθανάσιος

ΜΕΣΙΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

31.

Λώλος Ιωάννης

ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΦΕ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

32.

Μάλλιος Θεόδωρος

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

ΑΘΗΝΑ

33.

Μάνδρος Ηλίας

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ

34.

Μπακάλη Μαρκία

ΖΑΧΑΡΩΔΗ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

35.

Μπαρόγιωργας Θεόδωρος

ΣΧΟΛΕΣ ΟΔΗΓΩΝ

ΑΘΗΝΑ

36.

Παϊκόπουλος Γεώργιος

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

37.

Παναγιωτάκης Νικόλαος

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

38.

Παντελής Παναγιώτης

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

ΑΘΗΝΑ

39.

Παξινός Ανάργυρος

ΕΚΔΟΤΗΣ - ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

ΒΟΥΛΑ

40.

Παπαγιαννόπουλος Δημήτριος

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

41.

Ραμαντζάς Δημήτριος

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

42.

Ρεκλείτης Ιωάννης

ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΚΑΙ ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΖΑΧΑΡΩΔΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ

43.

Ρεκλείτης Κωνσταντίνος

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

44.

Ρούσσης Κωνσταντίνος

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ - ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

45.

Σαξιώνης Σταύρος

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

46.

Σκληράκης Χρήστος

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

ΓΑΛΑΤΣΙ

47.

Σταυρούλιας Σπυρίδων

ΛΟΓΙΣΤΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

48.

Συγγρός Σταμάτιος

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

49.

Τσαβλής Διονύσιος

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

ΑΘΗΝΑ

50.

Φουφόπουλος Γεώργιος

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

51.

Χατζηθεοδοσίου Ιωάννης

ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ

       

 

 

Πίνακας 4

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ Δ.Σ.

1.

ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

2.

ΚΥΛΙΚΕΙΟ

3.

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ

4.

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ

5.

ΚΕΝΤΡΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

6.

ΛΙΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

7.

ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

8.

ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

9.

ΕΚΔΟΣΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ - ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ

10.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

11.

ΕΣΤΙΑΣΗ

12.

ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ (ΜΕΣΙΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ, ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ, ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ)

13.

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

14.

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

15.

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

16.

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ

17.

ΜΕΣΙΤΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ

 

 

Πίνακας 5

ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ Δ.Σ.

1.

ΑΘΗΝΑ

2.

ΑΙΓΑΛΕΩ

3.

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

4.

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

5.

ΔΑΦΝΗ

6.

ΑΧΑΡΝΑΙ

7.

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ

8.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

9.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

11.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

12.

ΓΛΥΦΑΔΑ

13.

ΒΟΥΛΑ

14.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

15.

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

17.

ΓΑΛΑΤΣΙ

18.

ΛΟΥΤΣΑ

19.

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

20.

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

 

 

Πίνακας 6

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΔΡΩΝ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ  Δ.Σ.

Ομάδα

Πλήθος

30- 39

12

40-49

13

50-60

21

ΑΝΩ ΤΩΝ 60

5

ΣΥΝΟΛΟ

51

 

 

Το νεότερο σε ηλικία μέλος του Δ.Σ., ο οποίος εκλέχθηκε και Γ΄ Αντιπρόεδρος του ΕΕΑ, είναι ο κ. Ηλίας Μάνδρος.

Το μέλος του Δ.Σ. με τη μεγαλύτερη «επιμελητηριακή ηλικία» ως μέλος του ΕΕΑ, είναι ο κ. Γιάννης Ρεκλείτης (από  το 8/11/1985).

 

Πίνακας 7

 

Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ ΕΕΑ

Παλιά μέλη

Νέα μέλη

1.

Βαρδακώστας Δημήτριος

2.

Βαφειαδάκης Ιωάννης

3.

Γιαννόπουλος Παναγιώτης

4.

Γρέντζελος Νικόλαος

5.

Δημαρχιάδης Κλήμης

6.

Δημοθεόδωρος Ιωάννης

7.

Ζηκόπουλος Γεώργιος

8.

Καββαθάς Γεώργιος

9.

Καλαμπαλίκης Ανδρέας

10.

Καραβίας Γεώργιος

11.

Καρναχωρίτης Βασίλειος

12.

Κογιουμτσής Νικόλαος

13.

Κοντούρης Χρηστάκης

14.

Κουράσης Γεώργιος

15.

Κούρτης Ανδρέας

16.

Λεβετσοβίτης Νικόλαος

17.

Λώλος Ιωάννης

18.

Μάλλιος Θεόδωρος

19.

Παξινός Ανάργυρος

20.

Ραμαντζάς Δημήτριος

21.

Ρεκλείτης Ιωάννης

22.

Σαξιώνης Σταύρος

23.

Χατζηθεοδοσίου Ιωάννης

 

1.

Αγαπητός Κωνσταντίνος

2.

Αυγέρη Έλλη

3.

Αυγέρη Μαριάννα

4.

Γαβαλάκης Δημήτριος

5.

Γιάννη () Δήμος ()

6.

Γκόντζος Γεώργιος

7.

Δαμιανός Σπυρίδων

8.

Δρόσος Κωνσταντίνος

9.

Θεοδωρόπουλος Δημήτριος

10.

Καυκαλέτος Αναστάσιος

11.

Κουτσογιάννης Παναγιώτης

12.

Κωλέτσης Χρήστος

13.

Λιάγκας Αθανάσιος

14.

Μάνδρος Ηλίας

15.

Μπακάλη Μαρκία

16.

Μπαρόγιωργας Θεόδωρος

17.

Παϊκόπουλος Γεώργιος

18.

Παναγιωτάκης Νικόλαος

19.

Παντελής Παναγιώτης

20.

Παπαγιαννόπουλος Δημήτριος

21.

Ρεκλείτης Ιωάννης

22.

Ρεκλείτης Κωνσταντίνος

23.

Ρούσσης Κωνσταντίνος

24.

Σκληράκης Χρήστος

25.

Σταυρούλιας Σπυρίδων

26.

Συγγρός Σταμάτιος

27.

Τσαβλής Διονύσιος

28.

Φουφόπουλος Γεώργιος

 

 

Η ανανέωση το Δ.Σ. έφτασε στο 55%!

 

 

Η σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου κατά ψηφοδέλτιο, όπως προέκυψε από τις εκλογές 2,3,&4 Δεκεμβρίου 2017

 

 

ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

 

Τακτικά μέλη:

 

  1. Χατζηθεοδοσίου Ιωάννης του Αναστασίου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Γρέντζελος Νικόλαος του Παντελή
  3. Βαρδακώστας Δημήτριος του Νικολάου
  4. Μάλλιος Θεόδωρος του Βασιλείου
  5. Κούρτης Ανδρέας του Παναγιώτη

     

  6. Σαξιώνης Σταύρος του Νικολάου
  7. Δρόσος Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
  8. Αυγέρη Μαριάννα
  9. Αυγέρη Έλλη
  10. Μπαρόγιωργας Θεόδωρος του Φωτίου
  11. Κοντούρης Χρηστάκης του Παντελή
  12. Σκληράκης Χρήστος του Γεωργίου
  13. Γιαννόπουλος Παναγιώτης του Χρήστου
  14. Αγαπητός Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  15. Δημοθεόδωρος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  16. Κογιουμτσής Νικόλαος του Σάββα 
  17. Καββαθάς Γεώργιος του Ευάγγελου
  18. Κωλέτσης Χρήστος του Ευάγγελου
  19. Μπακάλη Μαρκία του Νικολάου
  20. Καλαμπαλίκης Ανδρέας του Νικολάου
  21. Τσαβλής Διονύσιος Γεωργίου

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

Τακτικά μέλη:

 

  1. Γαβαλάκης Δημήτριος του Λάμπρου
  2. Παϊκόπουλος Γεώργιος του Θεοδώρου
  3. Καραβίας Γεώργιος του Ελευθερίου
  4. Σταυρούλιας Σπυρίδων του Αλεξίου
  5. Συγγρός Σταμάτιος του Σταύρου
  6. Παναγιωτάκης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  7. Παντελής Παναγιώτης του Γεωργίου

 

 

 

ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

 

Τακτικά μέλη:

 

  1. Λεβετσοβίτης Νικόλαος του Θεοφάνους, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Μάνδρος Ηλίας του Δημητρίου
  3. Παξινός Ανάργυρος
  4. Κουτσογιάννης Παναγιώτης του Δημητρίου
  5. Γκόντζος Γεώργιος του Νικολάου-Θεμιστοκλή
  6. Λώλος Ιωάννης του Αθανασίου
  7. Κουράσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  8. Ραμαντζάς Δημήτριος του Χρήστου
  9. Γιάννης Δήμος του Σταύρο
  10. Θεοδωρόπουλος Δημήτριος του Σωτηρίου

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

  1. Φουφόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
  2. Ρούσσης Κωνσταντίνος του Ξενοφώντος
  3. Λιάγκας Αθανάσιος του Βασιλείου

 

ΑΝΟΙΚΤΟ  ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ:

 

Τακτικά μέλη:

 

  1. Βαφειαδάκης Ιωάννης του Μιχαήλ, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Δαμιανός Σπυρίδων του Παναγιώτη
  3. Παπαγιαννόπουλος Δημήτριος του Αντωνίου

 

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

 

Τακτικά μέλη:

 

  1. Ρεκλείτης Ιωάνης του Κωνσταντίνου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Ρεκλείτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

 

Τακτικά μέλη:

 

  1. Ζηκόπουλος Γεώργιος του Πλουτάρχου, ως επικεφαλής του συνδυασμού.
  2. Θεοχάρη Ευσταθία του Ανδρέα

 

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

Τακτικά μέλη:

 

1.Δημαρχιάδης Κλήμης του Στεφάνου, ως επικεφαλής του συνδυασμού

 

 ΣΕΠ - ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

Τακτικό μέλος:

 

  1. Καρναχωρίτης Βασίλειος του Παναγιώτου, ως επικεφαλής του συνδυασμού

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ

Τακτικό μέλος:

 

  1. Καυκαλέτος Αναστάσιος του Ιωάννου, ως επικεφαλής του συνδυασμού

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κατερίνα Παντελή

Άρης Βασιλείου

 

Tags: Επιμελητήρια-Σωματεία-Σύλλογοι Το άρθρο έχει αναγνωσθεί 1464 φορές

Σχετικές Ειδήσεις