12/12/2017 | 09:15
Το νέο Δ.Σ. του Ε.Ε.Α. με Πρόεδρο τον Γ. Χατζηθεοδοσίου
Το νέο Δ.Σ. του Ε.Ε.Α. με Πρόεδρο τον Γ. Χατζηθεοδοσίου
Μετά τις διεξαχθείσες εκλογές της 2ας, 3ης και 4ης Δεκεμβρίου 2017 του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών, ανακηρύσσεται ως Πρόεδρος του Ε.Ε.Α. ο επικεφαλής του συνδυασμού "Το Επιμελητήριο μας", κ. Ιωάννης Χατζηθεοδοσίου του Αναστασίου, ο οποίος συγκέντρωσε πλέον του 50% των ψήφων, ήτοι ποσοστό 54,92%.
 
Ανακηρύσσονται, ακόμη, οι παρακάτω υποψήφιοι κατά συνδυασμό και κατά τμήμα, ως τακτικά μέλη και αναπληρωματικά μέλη, αντίστοιχα, του νέου 51μελούς Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΕΑ:    
 
ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
Τακτικά μέλη:
  1. Ζηκόπουλος Γεώργιος του Πλουτάρχου, ως επικεφαλής του συνδυασμού.
  2. Θεοχάρη Ευσταθία του Ανδρέα
Αναπληρωματικό μέλος:

ΕΠΩΝΥΜΟ  - ΟΝΟΜΑ  - ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΠΑΠΑΒΑΡΣΑΜΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  2. ΚΑΛΔΗ ΣΤΕΛΛΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  3. ΦΡΕΙ  ΤΖΑΝΕΤΑ  ΠΑΥΛΟΣ
  4. ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  ΑΝΔΡΕΑΣ
  5. ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ  ΚΑΙΤΗ-ΠΟΠΗ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  6. ΠΑΠΑΒΑΡΣΑΜΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  7. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  8. ΣΙΓΑΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
  9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  10. ΓΙΑΧΑΛΗ  ΜΑΡΙΑ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  12. ΜΩΡΑΙΤΗ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
  13. ΝΤΑΛΑΚΑ ΕΛΕΝΗ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  14. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΩΡΑ)  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  15. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  16. ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΕΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  17. ΚΟΛΛΙΝΣ  ΤΖΕΗΝ-ΜΑΙΡΗ  ΤΖΩΝ
  18. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  19. ΤΣΑΤΣΑΜΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  20. ΒΑΣΑΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  21. ΒΥΘΟΥΛΚΑ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΙΜΟΘΕΟΣ
  22. ΜΑΝΤΑΓΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  23. ΜΑΡΙΝΟΣ  ΣΑΒΒΑΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  24. ΜΑΤΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  25. ΣΚΑΝΔΑΜΗ-ΝΤΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  26. ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΜΙΧΑΗΛ
  27. ΑΡΧΑΤΖΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  28. ΒΑΣΙΛΑΚΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  29. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  30. ΜΑΝΤΑΓΑ   ΚΩΣΤΟΥΛΑ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  31. ΜΑΤΑΚΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
  32. ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  33. ΤΑΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
  34. ΤΖΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΖΩΝ
  35. ΤΣΕΤΣΗ-ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΙΩΑΝΝΗΣ
  36. ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗ ΠΑΓΩΝΑ  ΜΙΧΑΗΛ
  37. ΧΑΖΙΡΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΟΣ  ΘΩΜΑΣ
  38. ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΦΟΥΛΑ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  39. ΒΕΡΟΥΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  40. ΚΛΑΔΗ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  41. ΜΑΚΡΗ-ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΛΥΓΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  42. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  43. ΝΙΚΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΑ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  44. ΠΗΛΙΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
  45. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ
  46. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  47. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  48. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  49. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
  50. ΚΡΗΤΙΚΟΥ   ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΦΩΤΙΟΣ
  51. ΜΑΣΣΑΡΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  52. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  53. ΣΟΥΤΣΟΣ  ΚΙΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  54. ΧΡΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑΣ
  55. ΖΑΖΑΝΗ  ΝΤΑΝΙΕΛ-ΜΑΡΙΑ   ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  56. ΠΙΣΙΜΙΣΗ  ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  57. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  58. ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗ (ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ)    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΖΩΗΣ
  59. ΣΟΥΓΛΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  60. ΤΡΥΓΟΥΤΗ   ΖΗΝΟΒΙΑ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  61. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
  62. ΑΛΑΜΑΝΟΣ   ΜΙΧΑΗΛ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  63. ΜΟΥΡΙΚΗΣ   ΗΛΙΑΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  64. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΗΛΙΑΣ
  65. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
 
ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Τακτικά μέλη:
1.Δημαρχιάδης Κλήμης του Στεφάνου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
 

Αναπληρωματικά μέλη:

ΕΠΙΘΕΤΟ   - ΟΝΟΜΑ - ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΛΑΜΠΡΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΣΚΙΤΖΗΣ   ΜΑΡΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΗΛΙΑΣ
  6. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
  7. ΔΗΜΑΡΧΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  8. ΠΟΥΛΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΛΕΚΑΔΙΤΗ (ΜΠΟΥΡΛΑΚΗ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΠΙΡΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
  11. ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ   ΗΛΙΑΣ
  12. ΜΠΑΡΚΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ –ΚΑΡΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  13. ΤΣΟΥΜΠΟΣ  ΜΗΝΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΘΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  15. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ  ΑΚΡΙΒΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  16. ΧΟΪΜΠΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  17. ΚΟΥΚΟΥΛΑ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  18. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  19. ΠΑΛΗΚΑΡΩΝΑ  ΑΝΤΩΝΙΑ   ΧΡΗΣΤΟΣ
  20. ΠΟΛΛΑΤΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ
  21. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΗΛΙΑΣ
  22. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  23. ΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΚΟΥΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ
  25. ΝΤΟΥΡΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  26. ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  27. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  28. ΠΕΤΡΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  29. ΤΣΑΝΤΙΛΗ   ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
  1. Καυκαλέτος Αναστάσιος του Ιωάννου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
 

Αναπληρωματικά μέλη:

ΕΠΩΝΥΜΟ  -  ΟΝΟΜΑ  -  ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  4. ΣΠΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΕΥΓΕΝΙΟΣ
  5. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ  ΙΟΥΛΙΑ  ΑΝΔΡΕΑΣ
  6. ΦΩΤΕΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  7. ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΑΝΑΓΗΣ
  8. ΑΠΕΡΓΗΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΚΑΥΚΑΛΕΤΟΥ  ΜΙΝΑ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  10. ΝΤΑΝΤΗΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  11. ΤΣΙΑΚΙΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΦΩΤΙΟΣ
  12. ΣΤΗΘΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
 
ΑΝΟΙΚΤΟ  ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ:
Τακτικά μέλη:
  1. Βαφειαδάκης Ιωάννης του Μιχαήλ, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Δαμιανός Σπυρίδων του Παναγιώτη
  3. Παπαγιαννόπουλος Δημήτριος του Αντωνίου
 
Αναπληρωματικά μέλη:

ΕΠΩΝΥΜΟ  - ΟΝΟΜΑ  -  ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΤΣΟΛΑΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΜΑΚΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΤΣΑΡΠΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  6. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΡΑΒΑΝΗ  ΜΑΡΙΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  8. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  9. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  10. ΜΑΝΘΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  11. ΓΚΙΟΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ
  13. ΓΡΙΣΠΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  14. ΛΙΓΚΑ  ΜΑΡΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  15. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  16. ΖΥΓΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  17. ΚΟΠΑΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΣΑΡΑΝΤΗΣ
  18. ΡΙΖΑ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  19. ΤΕΡΖΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ
  20. ΧΑΡΜΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  21. ΒΟΥΡΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  22. ΓΕΩΡΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  23. ΓΚΟΥΝΤΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  24. ΛΥΡΑΚΗ  ΑΝΝΑ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  25. ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΣΠΑΣΙΑ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  26. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  27. ΠΕΚΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ  ΖΗΣΟΣ
 
ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
Τακτικά μέλη:
  1. Χατζηθεοδοσίου Ιωάννης του Αναστασίου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Γρέντζελος Νικόλαος του Παντελή
  3. Βαρδακώστας Δημήτριος του Νικολάου
  4. Μάλλιος Θεόδωρος του Βασιλείου
  5. Κούρτης Ανδρέας του Παναγιώτη
  6. Σαξιώνης Σταύρος του Νικολάου
  7. Δρόσος Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
  8. Αυγέρη Μαριάννα
  9. Αυγέρη Έλλη
  10. Μπαρόγιωργας Θεόδωρος του Φωτίου
  11. Κοντούρης Χρηστάκης του Παντελή
  12. Σκληράκης Χρήστος του Γεωργίου
  13. Γιαννόπουλος Παναγιώτης του Χρήστου
  14. Αγαπητός Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  15. Δημοθεόδωρος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  16. Κογιουμτσής Νικόλαος του Σάββα 
  17. Καββαθάς Γεώργιος του Ευάγγελου
  18. Κωλέτσης Χρήστος του Ευάγγελου
  19. Μπακάλη Μαρκία του Νικολάου
  20. Καλαμπαλίκης Ανδρέας του Νικολάου
  21. Τσαβλής Διονύσιος Γεωργίου
 
Αναπληρωματικά μέλη:
 

ΕΠΩΝΥΜΟ  - ΟΝΟΜΑ  -  ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΝΤΑΚΟΥΑ (DAKUA) ΤΖΑΧΙΡ (JAHIR)  ΤΖΟΥΝΑΛ (JOYNAL)
  2. ΒΑΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  3. ΤΑΤΟΥΛΗ  ΦΡΑΓΓΩ (ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ)  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΚΑΛΑΝΤΩΝΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΠΟΥΛΗΜΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΒΛΑΣΙΟΣ
  6. ΤΟΥΛΟΥΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ
  8. ΠΟΥΣΠΟΥΡΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
  9. ΑΜΠΑΤΖΙΔΗ  ΣΟΦΙΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  10. ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  11. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  12. ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  13. ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  14. ΚΟΥΖΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  15. ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  16. ΜΑΡΤΙΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  17. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΘΕΚΛΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  18. ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  19. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  20. ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  21. ΠΡΕΚΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ
  22. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  23. ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  24. ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  25. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  26. ΓΡΙΒΑΣ  ΟΔΥΣΣΕΥΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  27. ΚΑΝΤΑΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  28. ΣΕΛΛΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΙΩΑΝΝΗΣ
  29. ΤΣΙΚΟΥΡΗ   ΕΛΕΝΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  30. ΑΝΔΡΕΟΥ  ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  31. ΒΑΡΔΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  32. ΛΑΖΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  33. ΚΑΜΑΡΙΩΤΟΥ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  34. ΓΛΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  35. ΤΣΙΤΣΙΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 
  36. ΦΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
  37. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  38. ΒΕΚΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  39. ΒΕΝΕΤΗ   ΘΕΟΦΑΝΩ  ΚΛΕΑΝΘΗΣ
  40. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ  ΣΑΡΑΝΤΟΣ   ΗΛΙΑΣ
  41. ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  42. ΚΑΡΥΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  43. XUXI   ENTELA ANDREA
  44. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΦΩΤΙΟΣ
  45. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  46. ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  47. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  48. ΚΑΛΟΥΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ
  49. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  50. ΤΑΡΑΣΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  51. ΦΕΡΡΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  52. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  53. ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  54. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ
 
 
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Τακτικά μέλη:
  1. Γαβαλάκης Δημήτριος του Λάμπρου
  2. Παϊκόπουλος Γεώργιος του Θεοδώρου
  3. Καραβίας Γεώργιος του Ελευθερίου
  4. Σταυρούλιας Σπυρίδων του Αλεξίου
  5. Συγγρός Σταμάτιος του Σταύρου
  6. Παναγιωτάκης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  7. Παντελής Παναγιώτης του Γεωργίου
Αναπληρωματικά μέλη:

ΕΠΩΝΥΜΟ -  ΟΝΟΜΑ - ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΚΟΥΚΛΑΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ
  2. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΗΛΙΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΓΡΥΠΑΡΗ  ΕΛΕΝΗ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  4. ΚΑΡΒΟΥΝΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  6. ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΡΟΥΣΣΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΝΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  9. ΨΑΡΡΑΣ    ΖΗΣΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  10. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΜΑΡΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  11. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  12. ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  13. ΜΙΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  14. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
  15. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ
  16. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  17. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
  18. ΜΙΑΡΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  19. ΣΑΚΑΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  20. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  21. ΦΥΤΕΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  22. ΜΠΟΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  23. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  24. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  25. ΡΟΥΣΣΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ
  26. ΚΑΡΡΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  27. ΣΦΥΡΗ  ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
  28. ΦΛΕΡΙΑΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  29. ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  30. ΜΠΙΘΑΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΫΜΟΝ
  31. ΤΣΙΤΣΙΜΠΙΚΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  32. ΒΑΡΣΑΝΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ
  33. ΦΙΚΙΩΡΗΣ ΑΓΙΣ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΑΓΙΣ
  34. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  35. ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  36. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  37. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  38. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΖΗΣΟΣ
  39. ΦΩΤΗ  ΙΩΑΝΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  40. ΚΑΠΟΥΑΝΟ  (CAPUANO) ΖΑΚ (JACQUES) ΜΩΡΙΣ (MAURICIO)
  41. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  42. ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  43. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ
  44. ΧΑΡΜΠΑΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  45. ΖΙΩΓΚΑΣ (ZHONGA)  ΟΡΕΣΤΗΣ (OREST)  DHIMITRI
  46. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  47. ΛΙΝΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  48. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  49. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  50. ΚΑΤΣΙΚΗΣ   ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  51. ΜΑΝΕΣΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  52. ΑΝΔΡΟΝΟΓΛΟΥ   ΖΩΗ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  53. ΛΕΜΠΕΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  54. ΨΑΡΡΑ ΧΑΡΙΤΟΥΛΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  55. ΒΑΓΙΩΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΜΙΧΑΗΛ
  56. ΤΣΕΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  57. ΚΕΧΑΓΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  58. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  59. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ
  60. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΧΙΛΛΕΥΣ
  61. ΚΟΝΤΟΡΑΒΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  62. ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  63. ΨΑΡΡΟΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
  64. ΒΑΡΔΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  65. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
  66. ΛΟΥΜΑΚΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  67. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  68. ΜΠΟΥΚΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ
  69. ΝΙΚΟΛΟΒΓΕΝΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  70. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΣΑΒΒΑΣ
  71. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  72. ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  73. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  74. ΝΤΑΒΙΟΣ    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  75. ΠΕΤΟΥΣΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΖΑΧΑΡΙΑΣ
  76. ΞΕΣΤΕΡΝΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΦΩΚΙΩΝ
  77. ΠΟΛΙΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  78. ΘΑΝΑΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
Τακτικά μέλη:
  1. Λεβετσοβίτης Νικόλαος του Θεοφάνους, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Μάνδρος Ηλίας του Δημητρίου
  3. Παξινός Ανάργυρος
  4. Κουτσογιάννης Παναγιώτης του Δημητρίου
  5. Γκόντζος Γεώργιος του Νικολάου-Θεμιστοκλή
  6. Λώλος Ιωάννης του Αθανασίου
  7. Κουράσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  8. Ραμαντζάς Δημήτριος του Χρήστου
  9. Γιάννη () Δήμος () του Σταύρο
  10. Θεοδωρόπουλος Δημήτριος του Σωτηρίου
Αναπληρωματικά μέλη:

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ   - ΟΝΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ
  2. ΜΗΛΙΩΤΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  4. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΤΑΜΒΑΚΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  6. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
  7. ΣΕΡΕΛΕΑ  ΜΑΡΙΑ  ΣΑΡΑΝΤΗΣ
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ
  9. ΓΚΙΩΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ
  11. ΒΥΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  12. ΔΑΒΕΡΩΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΚΩΝΣΤΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  14. ΠΡΑΣΣΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  15. ΖΕΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  16. ΚΑΛΥΒΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  17. ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  18. ΣΑΛΑΟΥΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  19. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  20. ΓΟΥΜΕΝΟΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  21. ΖΥΓΟΥΡΗ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  22. ΖΑΓΚΑ  ΜΑΡΙΑ  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
  23. ΔΡΟΥΤΣΑΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  24. ΤΣΑΠΡΑΖΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  25. ΜΙΧΟΣ (MIHO)  ΘΥΜΙΟΣ (THIMJO)  ΜΙΧΑΗΛ
  26. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  27. ΑΛΕΞΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ   ΠΑΝΤΟΣ
  28. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  29. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  31. ΣΤΕΝΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΗΛΙΑΣ
  32. ΣΥΝΤΕΛΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
  33. ΓΚΟΝΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  34. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  35. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ
  36. ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  37. ΔΗΜΕΛΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  38. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΠΗΛΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  39. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  40. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ
  41. ΡΑΝΤΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ   ΒΛΑΣΙΟΣ
  42. ΣΛΟΥΤΑΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
  43. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  44. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  45. ΚΑΣΙΜΗ   ΑΝΝΑ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  46. ΚΕΦΑΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  47. ΚΟΝΤΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  48. ΤΟΓΡΙΔΗΣ   ΛΑΖΑΡΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  49. ΒΕΛΟΥΔΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  50. ΓΚΕΓΚΑ ΑΝΤΩΝ ΛΕΥΤΕΡ
  51. ΖΑΧΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  52. ΠΟΛΙΤΗΣ  ΘΩΜΑΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ
  53. RIZΖO   ANDREA ANDREA
  54. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  55. ΤΖΑΝΕΤΟΣ  ΛΟΥΚΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

  1. Φουφόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
  2. Ρούσσης Κωνσταντίνος του Ξενοφώντος
  3. Λιάγκας Αθανάσιος του Βασιλείου
Αναπληρωματικά μέλη:

ΕΠΩΝΥΜΟ  - ΟΝΟΜΑ - ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΚΟΛΛΑΡΟΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ      ΖΗΣΙΜΟΣ             ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  3. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ          ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
  4. ΜΟΥΣΤΑΚΑ         ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΖΕΡΔΕΒΑΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  7. ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  8. ΧΙΟΝΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  9. ΜΑΣΑΝΟΒΙΤΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΤΑΥΡΟΣ
  10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ-ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ        ΜΑΡΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  11. ΤΣΙΩΛΗΣ              ΘΩΜΑΣ                ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  12. ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
  13. ΚΑΣΙΜΑΤΗ          ΕΛΕΝΗ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  14. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ    ΚΟΣΜΑΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  15. ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  16. ΑΡΓΥΡΑΚΗ           ΒΑΣΙΛΕΙΑ             ΦΑΙΔΩΝ
  17. ΛΑΜΠΙΡΗΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  18. ΑΛΕΞΙΟΥ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  19. ΜΑΓΚΩΝΗΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  20. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΟΣ           ΣΟΛΩΜΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  22. ΤΡΕΒΛΑ                ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  23. ΚΟΤΤΑΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΓΕΡΑΡΔΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ            ΒΙΚΤΩΡ
  25. ΓΡΑΨΑ  ΕΛΕΝΗ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  26. ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  27. ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  28. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  29. ΜΗΛΟΣ                ΧΡΗΣΤΟΣ             ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  30. ΑΝΝΙΝΟΥ            ΕΛΕΝΑ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
  31. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  32. ΦΑΛΙΔΟΥΡΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  33. KUBΑRA               OLGA    VASILIY
  34. ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ    ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  35. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ     ΜΑΡΙΑ  ΜΙΧΑΗΛ
  36. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΝΔΡΕΑΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  37. ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  38. ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΧΡΟΝΗΣ
  39. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  40. ΤΣΙΜΠΙΔΗ           ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  41. ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ
  42. ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΣΕΠ - ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Τακτικό μέλος:
  1. Καρναχωρίτης Βασίλειος του Παναγιώτου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
Αναπληρωματικά μέλη: 
 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ONΟΜΑ - ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΠΟΘΗΤΟΥ           ΣΕΡΓΙΑΝΗ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΜΑΚΑΡΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ                ΦΩΤΙΟΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΑΡΣΕΝΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  6. ΡΙΖΟΣ    ΠΕΤΡΟΣ                ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           ΣΤΑΥΡΟΣ
  8. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ     ΑΝΤΙΓΟΝΗ          ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  9. ΚΟΥΝΟΥΣΒΕΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  10. ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ    ΣΟΦΙΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  11. ΕΥΘΥΜΙΟΥ          ΦΩΤΕΙΝΗ             ΛΑΜΠΡΟΣ
  12. ΙΑΤΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ          ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ
  13. ΚΥΛΑΚΟΥ             ΕΛΕΝΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  14. ΚΑΤΣΕΝΟΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  15. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ               ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  16. ΣΟΥΛΗ  ΜΑΡΙΑ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  17. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        ΜΑΡΙΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  18. ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  19. ΓΩΓΟΥ   ΜΑΡΙΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  20. ΖΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  21. ΚΑΤΣΙΚΗΣ            ΣΠΥΡΟΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  22. ΚΑΨΑΛΗΣ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΑΥΓΕΡΗΣ
  23. ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ             ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  24. ΣΚΑΜΠΑΡΔΟΥΚΑΣ          ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ
  25. ΑΡΣΕΝΟΥΔΗ       ΣΟΦΙΑ  ΦΩΤΙΟΣ
  26. ΔΡΟΥΛΙΑ             ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  27. ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ       ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  28. ΚΟΡΚΟΛΗ           ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ             ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  30. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  31. ΠΑΝΤΕΛΗ            ΣΟΦΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  32. ΤΣΙΛΙΒΗΣ              ΗΛΙΑΣ   ΘΩΜΑΣ
 
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
Τακτικά μέλη:
  1. Ρεκλείτης Ιωάνης του Κωνσταντίνου, ως επικεφαλής του συνδυασμού
  2. Ρεκλείτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Αναπληρωματικά μέλη:
 

ΕΠΩΝΥΜΟ  - ΟΝΟΜΑ  - ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

  1. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ   ΜΑΡΙΟΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΚΙΚΗΣ (QIQI)  ΗΛΙΑΣ (ILIA)  ΣΠΥΡΟΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΗΛΙΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΛΑΙΟΥ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
  6. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  7. ΡΙΖΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΑΛΑΦΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΚΟΛΙΟΣ   ΜΙΧΑΗΛ   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  10. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  11. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ     ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
  12. ΚΑΡΥΑΜΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  13. ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  14. ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ    ΠΛΑΤΩΝ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  15. ΡΙΖΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
  16. ΛΥΓΙΔΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  17. ΛΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ
  18. ΝΤΕΛΗΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  19. ΡΟΥΣΣΟΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ
  20. ΤΣΙΑΠΑΡΙΚΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ
  21. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  22. ΝΤΕΚΟΥΜΕ  ΙΟΥΛΕΤΑ    ΙΩΑΝΝΗΣ
  23. ΝΤΑΡΓΑΡΑΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  24. ΣΤΑΙΚΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  25. JANI (ΓΙΑΝΝΗ)  VERA (ΒΕΡΑ)  JORGO (ΓΙΩΡΓΟΣ)
  26. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΛΕΞΙΟΣ
  27. ΔΗΜΟΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  28. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  29. ΚΟΚΚΙΝΟΥ  ΛΙΒΙΛΛΑ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  30. ΚΟΥΛΑΟΥΖΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  31. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  32. ΜΠΑΛΗΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  33. ΓΕΡΟΛΟΥΚΑ  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   ΓΚΟΛΦΗΣ
  34. ΔΟΜΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  35. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  36. ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  37. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΑΥΛΟΣ
  38. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  39. JAFFARI   IMTIAZ ALAM    SARFARAZ
  40. ΑΝΕΒΛΑΒΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ
  41. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Tags: ΕΕΑ Το άρθρο έχει αναγνωσθεί 6116 φορές

Σχετικές Ειδήσεις